hlavicka-hl.jpg, 99kB

Zásady ochrany osobních údajů


 Zásady ochrany osobních údajů

Pokud nám během používání našeho webu svěřujete své osobní údaje, jejich zpracování a správa se řídí níže uvedenými zásadami, které jsou v souladu s požadavky evropského Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Kdo je správce a zpracovatel?

Provozovatelem tohoto webu je: Dana Šílová, FO, IČ 69425051 se sídlem Riegrova 648, 413 01 Roudnice nad Labem. Vaše osobní údaje zpracováváme jako správce, tj. určujeme, jak budou osobní údaje zpracovávány a za jakým účelem, po jak dlouhou dobu a vybíráme případné další zpracovatele, kteří nám se zpracováním mohou pomáhat.

Kontaktní údaje

Pokud se na nás budete chtít v souvislosti se správou a zpracováním vašich osobních údajů obrátit, můžete nás kontaktovat na e-mailu: roudnickavinoteka@seznam.cz

Prohlášení

Vaše osobní údaje spravujeme a zpracováváme jen na základě platného právního důvodu, a to především oprávněného zájmu, plnění smlouvy, zákonné povinnosti či uděleného souhlasu.

Účely a rozsah zpracování

Vaše osobní údaje zpracováváme z následujících důvodů a pro naplnění těchto účelů:

Vedení účetnictví -Jste-li našimi zákazníky, vaše osobní (fakturační) údaje nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů.

Fotografie a video záznamy z námi pořádaných akcí - Na některých našich akcích pořizujeme fotografickou dokumentaci. Fotografie používáme v propagačních materiálech. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, informujte nás o tom před navštívením akce na roudnickavinoteka@seznam.cz.

Mlčenlivost

Jsme povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích a o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů s námi.

 

Novinky
Kontakty

ROUDNICKÁ VINOTÉKA
Riegrova 648
41301 Roudnice n.L
tel.: +420 777 143 113
(funkční během pracovní doby)
IČO 694 25 051
roudnickavinoteka@seznam.cz
oddelovac Otevírací doba
ÚT–PÁ 12.00-18.00
SO 9.00–12.00
(NE+PO+státní svátky ZAVŘENO)


Informace k obchodu

Před obchodem jsou pro Vás na dobu nákupu připravena 2 parkovací místa.Před obchodem jsou pro Vás na dobu nákupu připravena 2 parkovací místa.
oddelovac
U nás můžete svůj nákup hradit platební           kartou. U nás můžete svůj nákup hradit platební kartou.

oddelovac
Od 1.3.2017 evidujeme tržby v běžném režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
oddelovac

  • Zásady ochrany osobních údajů